Споредете до 4 продукти:

Anlas NR 27 2.50 D16 36L

Anlas NR 27
Anlas NR 27
Anlas

Anlas NR 272.50 D16 36L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
36
Индекс на брзина:
L
EAN:
8681212860280

Највисока цена:  23,5 €

Цена по парче

23,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот