Споредете до 4 продукти:

Anlas MB 458 WINTERGRIP 130/60 D13 60P

Anlas MB 458 WINTERGRIP
Anlas MB 458 WINTERGRIP
Anlas

Anlas MB 458 WINTERGRIP130/60 D13 60P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
P
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  43,1 €

Цена по парче

43,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот