Споредете до 4 продукти:

Alliance 030Ex AL30 225/45 R17 94W

Alliance

Alliance 030Ex AL30225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Alliance
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814933869
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  142,8 €

Цена по парче

142,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот