Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Winter S 295/80 R22.5 154/149M

Aeolus

Aeolus NEO Winter S295/80 R22.5 154/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Aeolus
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931524766
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  776,70 €

Цена по парче

776,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот