Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Fuel T+ 435/50 R19.5 160J

Aeolus

Aeolus NEO Fuel T+435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931524919
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  504,90 €

Цена по парче

504,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот