Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Fuel S 315/80 R22.5 158/150L

Aeolus

Aeolus NEO Fuel S315/80 R22.5 158/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858214396
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  427,30 €

Цена по парче

427,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот