Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Fuel S 295/60 R22.5 150/147K

Aeolus

Aeolus NEO Fuel S295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
ЕУ Етикета:
C
D
74 dB

Највисока цена:  361,40 €

Цена по парче

361,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 49,09 €

Назад кон врвот