Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Fuel D 315/70 R22.5 154/150L

Aeolus

Aeolus NEO Fuel D315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858214334
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  440,90 €

Цена по парче

440,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот