Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Fuel D 295/60 R22.5 150/147K

Aeolus

Aeolus NEO Fuel D295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858214310
ЕУ Етикета:
D
D
74 dB

Највисока цена:  404,20 €

Цена по парче

404,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот