Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Allroads S 285/70 R19.5 146/144L

Aeolus

Aeolus NEO Allroads S285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858216635
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот