Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Allroads S 235/75 R17.5 132/130M

Aeolus

Aeolus NEO Allroads S235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858217281
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  273,90 €

Цена по парче

273,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот