Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Allroads D 215/75 R17.5 126/124M

Aeolus

Aeolus NEO Allroads D215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858217342
ЕУ Етикета:
D
E
73 dB

Највисока цена:  262,50 €

Цена по парче

262,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот