Споредете до 4 продукти:

Aeolus NEO Allroads D+ 285/70 R19.5 146/144L

Aeolus

Aeolus NEO Allroads D+285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  329,50 €

Цена по парче

329,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 49,09 €

Назад кон врвот