Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 828+ 245/70 R19.5 141/140J

Aeolus

Aeolus HN 828+245/70 R19.5 141/140J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
141/140
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931524681
ЕУ Етикета:
D
C
76 dB

Највисока цена:  613,70 €

Цена по парче

613,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот