Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 366+ 245/70 R19.5 136/134M

Aeolus

Aeolus HN 366+245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931523301
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  360,70 €

Цена по парче

360,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот