Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 355 275/70 R22.5 148/145M

Aeolus HN 355
Aeolus HN 355
Aeolus

Aeolus HN 355275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  477,70 €

Цена по парче

477,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот