Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 352 315/80 R22.5 156/150K

Aeolus HN 352
Aeolus HN 352
Aeolus

Aeolus HN 352315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215089
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  490,20 €

Цена по парче

490,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот