Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 352 13 R22.5 154/151K

Aeolus HN 352
Aeolus HN 352
Aeolus

Aeolus HN 35213 R22.5 154/151K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
K
EAN:
8717931520485
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  596,30 €

Цена по парче

596,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот