Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 257 295/60 R22.5 149/146L

Aeolus HN 257
Aeolus HN 257
Aeolus

Aeolus HN 257295/60 R22.5 149/146L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
149/146
Индекс на брзина:
L
EAN:
8718858214945
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  775,10 €

Цена по парче

775,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот