Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 257 265/70 R19.5 140/138M

Aeolus HN 257
Aeolus HN 257
Aeolus

Aeolus HN 257265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214716
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  361,20 €

Цена по парче

361,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот