Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 257 255/70 R22.5 140/137M

Aeolus HN 257
Aeolus HN 257
Aeolus

Aeolus HN 257255/70 R22.5 140/137M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
140/137
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214914
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  454,50 €

Цена по парче

454,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот