Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 257 12 R22.5 152/149M

Aeolus HN 257
Aeolus HN 257
Aeolus

Aeolus HN 25712 R22.5 152/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214860
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  752,30 €

Цена по парче

752,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот