Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 230+ 8.25 R15 143/141G

Aeolus

Aeolus HN 230+8.25 R15 143/141G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
8.25
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
G
EAN:
8718858214600
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  317,20 €

Цена по парче

317,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот