Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 202 245/70 R17.5 136/134M

Aeolus HN 202
Aeolus HN 202
Aeolus

Aeolus HN 202245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Aeolus
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520805
ЕУ Етикета:
D
C
76 dB

Највисока цена:  279,40 €

Цена по парче

279,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 49,09 €

Назад кон врвот