Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 10 13 R22.5 154/151G

Aeolus HN 10
Aeolus HN 10
Aeolus

Aeolus HN 1013 R22.5 154/151G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
G
EAN:
8717931520775
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  567,00 €

Цена по парче

567,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот