Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 Set 7.50 R16 122/118L

Aeolus

Aeolus HN 08 Set7.50 R16 122/118L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
7.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
122/118
Индекс на брзина:
L
EAN:
8717931529952
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  349,10 €

Цена по парче

349,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот