Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 Set 12.00 R24 160/157K

Aeolus

Aeolus HN 08 Set12.00 R24 160/157K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
12.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
160/157
Индекс на брзина:
K
EAN:
8717931524650
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  704,90 €

Цена по парче

704,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот