Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 Set 12.00 R20 154/149K

Aeolus

Aeolus HN 08 Set12.00 R20 154/149K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
12.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858214808
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  710,80 €

Цена по парче

710,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот