Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 Set 10.00 R20 146/143K

Aeolus

Aeolus HN 08 Set10.00 R20 146/143K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
146/143
Индекс на брзина:
K
EAN:
8717931520362
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  442,30 €

Цена по парче

442,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот