Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 7.50 R20 130/128K

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 087.50 R20 130/128K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
7.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
130/128
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858214402
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  384,80 €

Цена по парче

384,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот