Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 315/80 R22.5 154/150L

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 08315/80 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8717931520553
ЕУ Етикета:
D
C
76 dB

Највисока цена:  434,10 €

Цена по парче

434,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот