Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 12 R22.5 152/149L

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 0812 R22.5 152/149L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/149
Индекс на брзина:
L
EAN:
8717931520515
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  473,90 €

Цена по парче

473,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот