Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 11.00 R20 149/145K

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 0811.00 R20 149/145K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
11.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149/145
Индекс на брзина:
K
EAN:
8717931520386
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  545,10 €

Цена по парче

545,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот