Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 11.00 D20 149K

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 0811.00 D20 149K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215775
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  488,50 €

Цена по парче

488,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот