Споредете до 4 продукти:

Aeolus HN 08 11 R22.5 146/143L

Aeolus HN 08
Aeolus HN 08
Aeolus

Aeolus HN 0811 R22.5 146/143L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
146/143
Индекс на брзина:
L
EAN:
8717931520478
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  452,10 €

Цена по парче

452,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот