Споредете до 4 продукти:

Aeolus ATR65 445/65 R22.5 169K

Aeolus

Aeolus ATR65445/65 R22.5 169K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
K
EAN:
8717931520133
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  702,30 €

Цена по парче

702,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот