Споредете до 4 продукти:

Aeolus ATR65 385/55 R19.5 156J

Aeolus

Aeolus ATR65385/55 R19.5 156J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931529075
ЕУ Етикета:
C
C
76 dB

Највисока цена:  534,50 €

Цена по парче

534,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот