Споредете до 4 продукти:

Aeolus ATR65 285/70 R19.5 150/147J

Aeolus

Aeolus ATR65285/70 R19.5 150/147J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931520065
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  364,80 €

Цена по парче

364,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот