Споредете до 4 продукти:

Aeolus ATL35 215/75 R17.5 135/133J

Aeolus

Aeolus ATL35215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8718858214662
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  487,30 €

Цена по парче

487,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот