Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASR35 245/70 R17.5 136/134M

Aeolus

Aeolus ASR35245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520652
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  295,40 €

Цена по парче

295,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот