Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASR35 225/75 R17.5 129/127M

Aeolus

Aeolus ASR35225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858213948
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  244,10 €

Цена по парче

244,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот