Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASR35 215/75 R17.5 127/124M

Aeolus

Aeolus ASR35215/75 R17.5 127/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
127/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214655
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  229,20 €

Цена по парче

229,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот