Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASR35 205/75 R17.5 124/122M

Aeolus

Aeolus ASR35205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
8717931520508
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  333,90 €

Цена по парче

333,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,43 €

Назад кон врвот