Споредете до 4 продукти:

Aeolus ASL06 9 R22.5 136/134M

Aeolus

Aeolus ASL069 R22.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
9
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8718858214822
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  394,60 €

Цена по парче

394,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот