Споредете до 4 продукти:

Aeolus AR28 445 R25 174F

Aeolus

Aeolus AR28445 R25 174F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Aeolus
Ширина:
445
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
174
Индекс на брзина:
F
EAN:
8717931529563

Највисока цена:  2.263,20 €

Цена по парче

2.263,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 96,10 €

Назад кон врвот