Споредете до 4 продукти:

Aeolus AL53+ 23.5 R25

23.5 R25
Aeolus
Aeolus

Aeolus AL53+23.5 R25

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Aeolus
Ширина:
23.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25

Највисока цена:  3.873,20 €

Цена по парче

3.873,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 49,09 €

Назад кон врвот