Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 445/65 R22.5 169K

Aeolus

Aeolus AGC28445/65 R22.5 169K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
445
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215225
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  617,80 €

Цена по парче

617,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот