Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 425/65 R22.5 165K

Aeolus

Aeolus AGC28425/65 R22.5 165K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
425
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215201
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  726,00 €

Цена по парче

726,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот