Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 385/65 R22.5 160K

Aeolus

Aeolus AGC28385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
8718858215171
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  461,30 €

Цена по парче

461,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот