Споредете до 4 продукти:

Aeolus AGC28 265/70 R19.5 143/141J

Aeolus

Aeolus AGC28265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Aeolus
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8717931520683
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  370,90 €

Цена по парче

370,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот